Informacje prasowe

 • Publikacje w prasie

  Reklama konkursu firmy DIAM'OR - "Czas na zaręczyny" w tygodniku "Przekrój"

 • Publikacje w internecie

  Konkurs Diam'or i CD Projekt (18-12-2009)

  Firma jubilerska Diam'or rozpoczęła konkurs do osób, które planują się zaręczyć związany z premierą DVD filmu „Narzeczony mimo woli” (dystrybucja CD Projekt). Zwycięzcy konkursu otrzymają pierścionki z brylantami. Aby wziąć udział w konkursie należy wejść na stronę Konkurs.diamor.pl,odpowiedzieć na trzy pytania dotyczące filmu „Narzeczony mimo woli” oraz opisać wymarzone zaręczyny. Działania koordynuje Dobra Communiations. (KAJ)

 • Telewizja

  TV

  Konkurs Zakochana Europa Miłość jest ozdobą duszy, a Twoją ozdobą mogą być brylanty… Europa zaprasza do obejrzenia najbardziej zakochanych filmów i odebrania miłosnych prezentów. Wystarczy oglądać Zakochaną Europę i odpowiedzieć na pytanie. Do wygrania 10 kompletów biżuterii z brylantami. Sponsorem nagród jest firma jubilerskaDiamor. Brylanty oprawione w miłość. Konkurs trwa do 15 lutego 2010.

 • Radio

  Zaręcz się na antenie Złotych Przebojów! (11.02.2010)

  Do wygrania pierścionek zaręczynowy DIAM’OR

  Niech cała Polska będzie świadkiem Twoich oświadczyn! Walentynki to czas, kiedy dużo więcej mówi i myśli się o miłości, co skłania do romantycznych gestów. A czemu nie oświadczyć się w Dzień Zakochanych? Radio Złote Przeboje daje Ci taką szansę w niedzielę!

  Nie dość że możecie się oświadczyć, to jeszcze zaopatrzymy Was w pierścionek z brylantem firmy Diamor!

  Konkurs w radiu Złote Przeboje (21.12.2009)

  Prezent na ostatnią chwilę

  Jesteś mężczyzną i właśnie odkryłeś, że nie masz nic dla ukochanej na gwiazdkę? Radio Złote Przeboje ci pomoże!

  Wiadomo, co kobiety kochają najbardziej - obdarowywanie prezentami, a najbardziej biżuterią. Nic prostszego. Od poniedziałku do środy w porannym paśmie Radio Złote Przeboje na Dzień Dobry rozdajemy biżuterię firmy Diamor.

  Nie ma określonych zasad - wystarczy słuchać Radia Złote Przeboje rano. Kto pierwszy ten lepszy, ale trzeba być naprawdę zdeterminowanym! Zwycięzca z każdego dnia będzie mógł podarować swojej kobiecie (lub mamie, siostrze, teściowej...) piękne brylantowe kolczyki.

  Zatem słuchajcie i wygrywajcie!